Lashing & Gözetim

Lashing Hizmeti;

Yurtiçi ve Yurtdışı taşımacılıkta en önemli etken, malzeme ve ekipmanların zamanında ve güvenli bir şekilde yerine ulaşmasıdır. Nakliyat güvenliğini sağlayan en önemli unsurların başında ise LASHING (yük bağlama, sabitleme) sistemi gelmektedir.

Taşımasını yapacağımız projeli işlerin araç yükleme ve boşaltma öncesi yük yerleşimini yol koşulları ve taşıdığımız kargoların önem ve hassas yapılarına göre araçlara, yükleme boşaltma, gemi ve konteynır yükleme tahliyesi, konteyenır iç dolumu, araç aktarma ve tahliyelerini özel lashing standartlarında sabitlendirilmesi, takoz, spanzet, hava yastıkları ve çemberleme sistemleriyle yüklerinizi sarsıntı hasar  ve darbelere karşı lashing kurallarına göre sabitlenir.

Demir Lojistik & Lashing Hizmetleri ; 

Denizyolu, karayolu, havayolu ve tren nakliyesiyle yapılan sevkiyatlarda her türlü emtianın gideceği yere güvenli, hasar görmeden ulaşmasını sağlamak amacıyla yük sabitleme hizmetlerini, uluslararası geçerlilikte sertifikasını da tanzim ederek müşterilerine sunar.

Neden Demir Lashing ? 

Demir Lojistik & Lashing Hizmeti, zaman, personel, kalite kontrol, süreç, ürün, gözetim ve sistem belgelendirme hizmetleri veren bir şirket olarak geniş kapsamlı ve sektörel çözümler sunabilmekteyiz. 

Gözetim Hizmetlerine Uluslararası onaylanmış kuruluş kimliğimiz, Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetim Genel Müdürlüğü tarafından verilmiş Uluslararası Gözetim Şirketi Belgemiz ve konusunda uzman kadromuz ile Tüm Dünya ülkelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

⇐ Geri

Facebook
LinkedIn
Instagram
YouTube