Multimodal Taşımacılık

Demir Lojistik Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Uzak Doğu ülkeleri arasında birden fazla taşıma türü ile (kara yolu, deniz yolu, nehir yolu, demir yolu, hava yolu) , sahip olduğu farklı taşıma üniteleri/ekipmanları sayesinde multimodal taşımacılık hizmeti vermektedir.

Demir Lojistik, Türkiye ve Avrupa ülkelerinden, Türki Cumhuriyetlere en fazla demiryolu taşıması yapan şirket olmayı başarmıştır. Aynı zamanda bu ülkeler arasında nehir tipi gemiler ile nehir yolu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Demir Lojistik, dünya genelindeki bir çok müşterisini multimodal taşımacılık ile tanıştırarak bu konuda en çok tercih edilen şirket olmayı başarmıştır.

Multimodal Taşıma Modelinin Avantajları Nelerdir?

Multimodal taşıma modeli çevre dostudur. Bu taşıma modeli sayesinde her yıl binlerce hektarlık orman yok olmaktan kurtulmaktadır.
Karayolu taşımacılığına kıyasla %75e varan daha az CO2 salınımı sağladığından çevre kirliliği oluşturmayan ekolojik bir taşıma türüdür.
Düzenli yükleme, taşıma ve boşaltma imkanları ile kontrol ve takip kolaylığı sağlar.
Sabit fiyat avantajı sayesinde tercih edilirliği yüksek bir modeldir.
Hava ve yol şartlarından etkilenmeden sabit ulaşım süreleri sunarak gerçekçi bir planlama yapmaya fırsat verir.

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Asya Ülkeleri
Afganistan, Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ermenistan, Gürcistan, Irak, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Rusya, Suriye, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, İran

Avrupa Ülkeleri
Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Krallık, Bosna – Hersek, Bulgaristan, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Hırvatistan, İngiltere, Kosova, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, Karadağ, Ukrayna, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya,

⇐ Geri

Facebook
LinkedIn
Instagram
YouTube