Parsiyel Taşımacılık, “LCL SERVİS SAĞLAYICI / CONSOLIDATOR” forwarderlar tarafından organize edilmektedir. Parsiyel yük taşımacılığında, esnek zaman planıyla aynı ya da farklı güzergahlara gidecek ürünleri kendi depomuzda bir araya getiriyoruz.Bu taşıma şeklinde amaç, taşıma organizasyonu yapılacak yükün bir konteyneri doldurmadığı durumlarda, konteyner navlun maliyetinin farklı firmalarla paylaştırılması mantığı ile maliyet avantajı sağlamaktır.

Demir Lojistik olarak başta İstanbul olmak üzere İzmit, Gemlik, İzmir ve Mersin Limanlarından ithalat ve ihracat parsiyel servislerimiz bulunmaktadır. İhracat Parsiyelde 30 destinasyona, İthalat Parsiyelde 40 limandan direkt servis sağlamaktayız.

Tüm çıkış ve varış limanlarımızda kendi ofislerimiz ile yüklemelerimizi gerçekleştirip müşteri memnuniyeti en önde tutarak kendilerine zaman ve maliyet avantajı sağlamaktayız. Parsiyel servis sağlayıcı olarak uzun yıllar geçmişimiz, deneyimimiz ve yatırımlarımız sayesinde bugün ulaşmış olduğumuz konumda  müşterilerimize  maliyet / zaman avantajı sağlamak başlıca prensibimizdir.