Yurtiçi Taşımacılığı

Demir lojistik olarak Yurt içi taşımacılık alanında Türkiye’ deki tüm noktalara donanımlı sürücü ve personelimiz ile en hassas ve değerli ürünlerinizin sevkiyatını etkin, sürekli, güvenli ve ekonomik koşullarda yapmaktayız. Tüm malzemelerin çıkış noktasından üretim sahasına taşıma, nihai ürünlerin depo sahasına aktarılması, müşteri sevkiyatları, dağıtım. Tüm işlem ve operasyonları sizin adınıza gerçekleştirir, yönetir, raporlar. Siz sadece işinize odaklanırsınız.

Uydu takip sistemi sayesinde araçlarımıza müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre anlık olarak müdahale edip en kısa zamanda en uygun tipte aracımızı müşterilerimizin istedikleri noktalara yönlendirebiliyoruz. Bu sayede Demir Lojistik olarak müşterisinin ürünlerini en kısa zamanda teslim alıp, yine en kısa zamanda ürünlerini son noktaya iletebilme şansına sahiptir.

Demir Lojistik çalıştığı çözüm ortaklarının hepsi karayolu taşıma kanununun gerektirdiği yetki belgelerine sahiptir.

Kendi özel filonuzu, ekip ve organizasyonunuzu kurmanıza, yatırım yapmanıza gerek kalmadan, talepleriniz doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz kapasitede ve tipte araçları, ekipman ve personeli sağlıyoruz.

Böylece, sabit yatırım külfetine katlanmanıza gerek kalmadan, mükemmel bir yurt içi nakliye ve dağıtım hizmetine kavuşuyorsunuz.

Ürünleriniz Demir Lojistik tarafından teslim alınıp, son adresine ulaşıncaya kadar özel sigorta güvencesi altındadır.

⇐ Geri

Facebook
LinkedIn
Instagram
YouTube